איך מזמינים ציוד כושר ביתי מאליאקספרס?

איך מזמינים ציוד כושר ביתי מאליאקספרס?

תודות לאליאקספרס (וגם אמאזון ואיביי) ניתן להתאבזר בציוד כושר ביתי שישדרג לכם את האימון בעלות סבירה. מה ניתן למצוא בקטגורית ציוד הכושר הביתי באליאקספאס? גומיות התנגדות, משקולות, מזרני יוגה ועוד.. הנה כמה דוגמאות לאבזור בסיסי, כזה שלכל אחד כדאי שיהיה בבית. ההזמנה מאליאקספרס קלה, נוחה ובעזרת הסינונים ניתן לדייק את תוצאות החיפוש (משלוח חינם, הצגה לפי המוצרים הכי פופולאריים ועם הכי הרבה הזמנות).

מזרני יוגה – מבחר ענק של מזרנים ססגוניים בעובי משתנה ומחומרים שונים בדולרים בודדים כולל משלוח חינם. לקטגורית מזרני היוגה לחצו כאן. מזרני היוגה הם סופר שימושיים ותמיד כדאי שיהיה אחד בבית ואחד באוטו (לאימוני חוץ). תודות למזרן ניתן לבצע בנוחות פלאנקים, תרגילים הדורשים שכיבה על הגב ועל הבטן.

אליאקספרס. קטגוריית מזרני יוגה
אליאקספרס. קטגוריית מזרני יוגה

משקולות – בלינק קטגוריית המשקולות תוכלו למצוא מאות דגמים של משקולות כושר ביתיות במשקלים שונים ובצורות שונות – לים וליבשה. בעזרת המשקולות ניתן להוסיף התנגדות לחלק מהתרגילים ובכך לאתגר את השריר עליו עובדים.

אליאקספרס. משקולות מכושר לבית

חבל קפיצה – אחד האביזרים הכי פשוטים, הכי בסיסיים, אבל גם הכי אפקטיביים. תתפלאו לדעת שהחבלים הפשוטים של פעם השתדרגו וכעת יש חבלים הסופרים את הקפיצות שלכם. המחיר? שקלים בודדים כולל משלוח חינם. לקטגוריית חבל קפיצה באליאקספרס >

אליאקספרס. חבלי קפיצה

גומיות התנגדות – ניתן למצוא באליאקספרס גומיות בודדות או סטים של גומיות במידת התנגדות משתנה. בלינק תמצאו גומיות לרגליים וגם גומיות ארוכות יותר עם ידיות לאימון שרירי הידיים. לגומיות התנגדות באליאקספרס >

אליאקספרס. גומיות התנגדות